יועץ נדל"ן

 

 הדרך לעסקת החלומות עוברת דרך סוכן נדל"ן מומלץ מקצועי ואמין 

אם החלטתם לרכוש דירה ראשונה, אולי דווקא להשתדרג ולעבור לדירה שתהלום אתכם יותר לאחר הרחבת המשפחה, לשנות מיקום בגלל מעבר מקצועי או שאתם משקיעים שמחפשים נכס שיניב לכם הכנסה חודשית יפה - כדאי שתדעו שמכירת או קניית נדל"ן הם לא תהליכים פשוטים שכדאי להקל בהם ראש ורצוי שיועץ נדל"ן אמין ומקצועי יעמוד לצידכם.

בזכות ניסיוננו עתיר השנים, היחס האישי והצוות המקצועי, אנחנו יכולים לסייע לכם לקנות או למכור נכס במינימום מאמץ מצידכם ומקסימום השקעה והצלחה שלנו. תנו לנו לטפל בכם מהרגע שבו מתחילים לאתר קונה או דירה ועד למעמד חתימת החוזה הסופי. 
 בואו להכיר את הצוות שלנו.

 

 מדוע חשוב לשכור את שירותיו של יועץ נדל"ן מומלץ? 

רבים טועים לחשוב שמכירת דירה בשוק הפרטי אינה מצריכה מאמץ. הם סבורים שפרסום ברשתות החברתיות או שלט על אדן החלון יספיקו. רק לאחר שמוציאים את הנכס לשוק מבינים את גודל הטרחה וההשקעה שצריך להשקיע כדי למכור או לקנות דירה. אז איך ניתן לעבור את התהליך הזה בצורה הטובה והחכמה ביותר? התשובה כמובן היא באמצעות שכירת יועץ נדל"ן שילווה אתכם לאורך כל הדרך בזכות יתרונות רבים. יעוץ נדל"ן מקצועי יכול להיות ההבדל בין מכירה נכונה ברווח נאה ובמהירות, לבין תהליך ארוך ומייגע שבסופו של דבר מתפשרים על מחיר הנכס ועייפים מהתלאות שבדרך.

 

היתרון הראשון של יועץ נדל"ן הוא חיסכון בזמן. מרבית בעלי או רוכשי דירות עובדים במשרות מלאות, הם בעלי משפחות והתחייבויות כך שקשה להם למצוא זמן פנוי אפילו לעצמם. יועץ נדל"ן משקיע את מירב זמנו בעבודה בשבילך. הוא יעבוד ללא הפסקה בקידום הנכס שלך, באיתור דירה או לקוחות במשך ימים ושבועות ארוכים במאגרים הרבים שלו, במתן מענה לעשרות טלפונים של לקוחות פוטנציאלים ובליווי אישי כשהם יגיעו לראות את הדירה.

 

סיבה נוספת לצורך בו היא מומחיות בניהול משא ומתן. מכירה או קניה של דירה היא כנראה העסקה הכי יקרה וגדולה שרוב האנשים יעשו במהלך חייהם. לא כולם יודעים איך לנהל נכון משא ומתן ולא לשדר לחץ או להיטות גדולים מידי בתהליך המכירה של הנכס. לקוח שעומד מול מוכר חסר ניסיון שכזה מבין שיוכל להוריד את מחיר הנכס הרבה מעבר לשווי שלו או חלילה לחשוש שיש פגם מוסתר בדירה ולוותר על העסקה. לכן, תנו ליועץ נדל"ן מקצועי שמאחוריו מספר רב של עסקאות מוצלחות לייצג אתכם בתהליך הקריטי הזה.

 

סוכן נדל"ן מקצועי יודע גם כיצד לפרסם את הנכס בצורה הטובה ביותר בשוק הדירות. הוא יחליט מה הדרך הנכונה לעשות זאת בשלל הפלטפורמות והכלים שיש לו, מה יהיה יעד מכירה הגיוני בזמן ובמחיר ואיך תחסכו חודשים של המתנה מייגעת לקונה פוטנציאלי.

 

יתרון לא פחות חשוב היא בגישתו של היועץ למסדי נתונים שלאנשים פרטיים אין גישה או מודעות אליהם. עסקאות רבות נעצרות לעתים בגלל ליקוי ברישום הנכס כמו נכס שאינו רשום כבית משותף, הנכס בחכירה העומדת להסתיים, הנכס אינו רשום בטאבו או שישנן חריגות בניה. כל אחד מהליקויים המוזכרים האלה עשויים להוות בעיה עבור הלקוח הפוטנציאלי בנסותו לקבל משכנתא לרכישת הנכס או שיגרמו לקונה לרדת מהעסקה. סוכן נדל"ן מקצועי יוכל לבדוק עבורכם מבעוד מועד אילו חריגות קיימות, יכתת את רגליו כדי לבדוק בעירייה שתכנית הבניה והטאבו תואמים לתיק במנהל ההנדסה ויסייע במדידה מקצועית של הנכס במקרה שהתגלו פערים.

 

ניסיון בעולם הנדל"ן בכלל ובעולם הנדל"ן בתל אביב בפרט הן סיבות משמעותיות בפני עצמן שצריכות לעודד אתכם לשכור את שירותיו של משרדנו. לשמחתנו זכינו בשנים האחרונות לבנות מוניטין מכובד כמשרד שמכיר את העיר ואת מאפייניה הייחודיים כמו שרק מעטים יודעים. אנחנו נבדלים מסוכנים מתחילים חסרי ניסיון שיכולים לבצע שגיאות של מתחילים בעסקה שלכם. השנים הרבות שבהן אנחנו פועלים בעיר ללא הפסקה יסייעו לנו לעזור לכם להימנע מבעיות שאופייניות לאזורים בעייתיים ולאתר את השכונות החמות שהולכות ומשתבחות.

 

ואם כל הסיבות הללו לא מספיקות הרי שהסיבה האחרונה ואולי הכי חשובה היא העובדה שיועץ נדל"ן ינהל את מאלף ועד תו את המכירה או הקניה שלכם. הוא יחבר אתכם עם כל בעלי המקצוע הנכונים שמעורבים בתהליך כמו שמאי מקצועי להערכת שווי הנכס, עו"ד מקצועי לסגירת החוזים לטובתכם, יועץ מס שילווה אתכם כדי לנהל את תהליכי המיסוי, אדריכלים, מעצבי פנים ושיפוצניקים שיתאימו לכם את הדירה ושישביחו את שווי הנכס ובעלי מקצוע נוספים שיהפכו את מכירת הנכס שלכם לתהליך פשוט, קל ויעיל.

 

פנו עוד היום ל sky View תיווך תל אביב ותצעדו בבטחה לקראת דירת החלומות שלכם.

טלפון משרד: 03-6322100

מייל: eyalskyview@gmail.com

 

 

שלח
תודה שפניתם אלינו!
הטופס נשלח בהצלחה, נציגנו ישוב אליכם בהקדם.
שם:
This field is required.
טלפון:
This field is required.
דוא"ל:
This field is required.

 03-6322100 ​