תיווך מסחרי

 

תל אביב היא אחת מבירות המסחר הגדולות בישראל ולפעמים נדמה שאם הצלחת בה, אתה תוכל להצליח בכל מקום. בתל אביב פועלים למעלה מ-73 אלף בתי עסק המהווים כ-13 אחוזים מכלל העסקים בישראל והמספרים רק הולכים ועולים מדי שנה. חברת נדל"ן מומלצת ואמינה תדע להתאים לכם בדיוק את הנכס המסחרי שיתאים לכם: חנות, משרד, קליניקה, מחסן או מסעדה. לצד הצלחות עסקיות גדולות יש לא מעט כשלונות שרצוי למנוע מראש. חברת תיווך מיומנת בתיווך מסחרי תזהה מראש את כל מכשולים שעומדים בדרך ותדאג ללוות אתכם באיתור אזור פעילות עסקית חם, תיידע אתכם על התאמות נדרשות ובדיקות חשובות מול הרשויות.

 

האזורים החמים בתל אביב לנדל"ן מסחרי

חברת תיווך שמבינה בנדל"ן מסחרי תדע להפנות אתכם לאזורים הבולטים בעיר בהם יש תנועה ערה של קונים ומסחר. אם עד לפני כמה שנים כולם הגיעו לרחוב שיינקין כדי להתחדש בבגדים הכי מיוחדים שיש או שכל מי שרצה לראות ולהיראות הגיע לכיכר המדינה, המציאות בתחום הנדל"ן המסחרי בתל אביב השתנה לחלוטין. היום הקונים מצביעים ברגליים ומגיעים בהמוניהם לשוק לוינסקי המחודש, לשוק הפשפשים ביפו, לרחוב בוגרשוב בעל השיק הצרפתי או לכיכר מגן דוד שליד שוק הכרמל ונחלת בנימין. האזורים האלה הפכו לבולטים לא פחות משדרות רוטשילד ודיזנגוף ועסקים שנפתחים בהם נהנים מכנסה יציבה ותנועה ערה לכל אורך השנה.

 

מה צריך לבדוק בחיפוש אחר נדל"ן מסחרי עבורכם?

אחרי שהחלטתם על אופי העסק שאתם רוצים להקים, חשוב להבין שרכישת נדל"ן מסחרית מחייבת בדיקות ורישיונות אחרים מאלה שנדרשים בעת קניית דירה פרטית. יועץ נדל"ן מקצועי ילווה אתכם בעת ביצוע בדיקות הכרחיות כמו האם יש לנכס רישוי עסקים במחלקת רישוי עסקים בעיריית תל אביב, מה נכתב בתקנון הבניין שבו יוקם העסק, האם יש הגבלות של מחלקת רישוי או משרד הבריאות שלא מתאימות בנכס שמצאתם לעסק שאתם רוצים להקים ועוד. 

לכל עסק יש את האופי שלו ומומחי נדל"ן מסחרי בתל אביב יודעים לזהות מראש את מה שדורש מכם הרגולטור והחוק כדי שתוכלו לתת ליצירתיות ולדמיון שלכם חופש. הוא ידע להתריע מראש על חובת התקנת מנדף בעסק, לבחון האם ניתן להקים אזורי ישיבה, להתאים את האזור המבוקש לשעות ההפעלה של העסק ולהתאים את מחיר השכירות לתקציב שלכם.

 

השקעה נכונה בנדל"ן מסחרי

אם אתם מחפשים נדל"ן מסחרי עבור השקעה ולא להפעלה על ידכם, הרי שגם כאן יש דגשים חשובים. השקעות בתחום הנדל"ן המסחרי כמו חנויות במרכזי מסחר ומשרדים עם פוטנציאל השבחה גבוה הם הרבה יותר מטרנד חולף. במיוחד לאור העלייה המתמדת במחירי הדירות, הבחירה בנדל"ן מסחרי נראית טבעית. לפני שאתם מתלהבים מנכס קחו בחשבון תיקונים אפשריים שצריך לבצע בו, הקפידו להבין מה נקודות התורפה של האזור (האם חשוך בשעות הלילה או שמצוי בקרבת אזור מגורים שקט), מה טווח השכירות המקובלת בסביבה, כיצד אפשר לאתר שוכר אמין לטווח ארוך ומה העלות הסופית האמיתית שתעלה הרכישה.

 

אתכם לאורך כל הדרך בדרך לעסק מסחרי אם אתם מחפשים את הנכס המסחרי הבא שלכם, אל תבזבזו את זמנכם על סתם עוד מתווכים בתל אביב. איתור נכס מסחרי בתל אביב היא אומנות שדורשת צוות מקצועי, אמין ומנוסה לצידך. אנחנו מזמינים אתכם לפגישת יעוץ בחינם במשרדי חברת התיווך שלנו כדי שנוכל להתאים לכם את הנכס המושלם.      

 

שלח
תודה שפניתם אלינו!
הטופס נשלח בהצלחה, נציגנו ישוב אליכם בהקדם.
שם:
This field is required.
טלפון:
This field is required.
דוא"ל:
This field is required.