שיווק פרוייקטים

שיווק פרויקטים בתל אביב

SKY-VIEW היא חברת בוטיק לשיווק פרויקטים ודירות בתל אביב שמשרתת מעל 14 שנים מגוון רחב של משקיעי נדל"ן מרחבי העולם, ומסייעת לאלפי זוגות ומשפחות למצוא את המקום שלו הם קוראים 'בית'. אנחנו מתמחים בשיווק פרויקטים בתחום הנדל"ן בתל אביב והסביבה למגוון הלקוחות הנאמנים שלנו. ההצלחות הרבות של SKY-VIEW בקידום ושיווק של מותגי נדל"ן משמשות לנו מקור לגאווה ואנחנו מזמינים אתכם לפגישת יעוץ כדי שתגיעו לקהל איכותי שמחפש פתרונות דיור באמצעותנו.  

ניסיוננו בליווי לקוחות באופן צמוד, היכרות קרובה עם פרויקטים הן בזכות ביקורים בשטח והן בזכות שליטה בתוכניות המכר ותהליכי בניה, הופכים אותנו לבחירה חכמה ויעילה במציאת לקוחות. 

מה מייחד את שוק הנדל"ן של תל אביב?

בעשורים האחרונים תל אביב נהנית מתנופה אדירה של בניה ועליית מחירים בתחום הנדל"ן. משקיעים שהשכילו לרכוש דירות בתל אביב עם תחילת העלייה הרוויחו בשני אפיקים - הן מהשכרת הדירות שמספקת להם הכנסה חודשית קבועה מכובדת, והן מעליית ערך הבתים והדירות שלהם בכל השכונות בתל אביב. אין כמעט אזורים שתנופת הנדל"ן ועליית המחירים פסחה עליה. המגמה הזו צפויה להמשיך גם בשנים הבאות ולכן כדאי להסתייע במשרד תיווך שמתמחה בשיווק פרויקטים לטובת איתור הנכס האידיאלי עבורכם להשקעה או למגורים. אנחנו בחברת SKY-VIEW זמינים לכם כדי שגם אתם תוכלו ליהנות מהשקעה נדל"נית מוצלחת.

איך מגיעים לעסקאות הנדל"ן הטובות בתל אביב?

רמז: לא תמצאו אותן בעיתון
הזדמנויות יוצאות דופן לא מתפרסמות בפייסבוק או בעיתון. המוכרים פונים לסוכנות תיווך בתל אביב בעלת מוניטין על מנת למכור את הנכס שלהם במהירות וביעילות. מזה שנים שמומחי הנדל"ן של חברת SKY-VIEW מסייעים לבעלי נכסים ולמשקיעי נדל"ן למצוא אחד את השני בקלות. גם משקיעי נדל"ן מנוסים המעוניינים למצוא דילים חד פעמיים פונים אל SKY-VIEW. זאת הודות לעובדה שאנו מקפידים על יחס הוגן המבוסס על בניית אמון עם שני הצדדים, הן הצד המוכר והן הצד הקונה, על מנת להבטיח לשניהם עסקה טובה. אנחנו מחזיקים במאגר הנכסים מהגדולים באזור תל אביב והסביבה, הכולל נכסים/מגרשים שנמצאים אצלנו בבלעדיות שלא ניתן למצוא בשום סוכנות תיווך אחרת בתל אביב. בעלי הדירות שמכרו דרכינו בעבר, חוזרים וממשיכים לתת לנו לטפל בנכס שלהם בנאמנות, ביעילות ובמהירות ומאתרים את הקונה הפוטנציאלי.