בתים פרטיים למכירה בתל אביב

 

תנופת הבנייה בתל אביב הפכה אותה לעיר המגדלים אבל לצד אלה עדיין יש שכונות בעיר בהן ניתן למצוא בתים פרטיים במחירים סבירים ובסביבה נעימה ואיכותית. איך אפשר למצוא בתים פרטיים למכירה בתל אביב ואיך יודעים על מה לשים דגש וחיפוש בתהליך? התשובה לשאלות האלו מתחילות בדרך כלל בשכירת משרד תיווך מקצועי שחי את תל אביב ויודע לאתר גם בתים פרטיים שמיועדים למכירה ויתאימו בדיוק לצורך שלכם ושל המשפחה שלכם. 

 

איפה ניתן לאתר בתים פרטיים זולים בתל אביב?

המשימה הופכת בשנים האחרונות למאתגרת אבל היא לא בלתי אפשרית. בתים פרטיים איכותיים למכירה בתל אביב אפשר למצוא בשכונות ותיקות כמו ביצרון במזרח, מעוז אביב בצפון, שכונת התקווה בדרום וביפו בשכונות שקרובות יותר לקו הים ולשוק הפשפשים. כל השכונות האלה מספקות סביבת מגורים פחות צפופה, קירבה לבתי ספר ומרכזי קניות שוקקים ומרחב. 

 

ומה לגבי מי שמחפש בית פרטי יוקרתי בתל אביב?

אחת האופציות הכי יוצאות דופן שתל אביב מספקת למי שמחפש מגורים בבית פרטי היא וילה אורבנית במרכז העיר. אם שיקולי מחיר פחות רלוונטים עבור הקונה ומיקום ונוחות הן מילות המפתח, מדובר בפתרון מיוחד שכדאי לשקול.

אנחנו בסקיי וויו יכולים לסייע ללקוחות כאלה לאתר נכסים שכאלה כדי שישמשו כבית פרטי מרווח המתפרש על מספר קומות, כולל מרפסות, גינה ירוקה, חניה צמודה וקירבה ללב הפועם של תל אביב בלי להתפשר על נוחות. 

 

מה האזורים החמים להשקעה בקניית בתים פרטיים?

אם אתם מחפשים נכס להשקה שיניב תשואה גדולה, אנחנו יכולים כבר עכשיו לסמן כבר עכשיו את מתחם שדה דב בצפון ת"א. האזור מסתמן כהשקעה טובה מאוד לאור ההודעה על פינויו הצפוי של השדה ויישום תכניות למתחם מגורים יוקרתי וגדול שהולך להיבנות בקרוב שיכלול חניות מרווחות ומתחם מסעדות יוקרתי. אין ספק שמדובר בהשקעה לטווך ארוך מפני שייקחו שנים עד לאישור סופי של התכניות אבל כבר להעריך שערך הקרקע צפוי לקפוץ שם משמעותית בעשרות אחוזים ולהפוך לאחת מהיקרות בארץ. 

 

גם בדרום העיר כדאי לשים לב לאזורים מפתיעים שכבר עכשיו ניתן לראות בהם התחלות בנייה, שימת לב מיוחדת מצד העירייה והגירה של צעירים שמחפשים פתרונות דיור זולים ויוצאי דופן. שניהם מהאזורים האלה הם נווה שאנן ושכונת התקווה שכבר הזכרנו קודם. בשנים האחרונות הן אמנם עלו לכותרות בהקשרים לא חיוביים אבל הצפיפות במרכז העיר ועליית המחירים שם הביאו לכך שהשקעה בבית פרטי בהם תהיה משתלמת במיוחד בשנים הבאות.

 

הזדמנויות יוצאות דופן תמיד צצות ומשרד תיווך מקצועי ומקושר יאתר עבורכם את דירת החלומות שתמיד רציתם לעצמכם.​

שלח
תודה שפניתם אלינו!
הטופס נשלח בהצלחה, נציגנו ישוב אליכם בהקדם.
שם:
This field is required.
טלפון:
This field is required.
דוא"ל:
This field is required.
שלח
תודה שפניתם אלינו!
הטופס נשלח בהצלחה, נציגנו ישוב אליכם בהקדם.
שם:
This field is required.
טלפון:
This field is required.
דוא"ל:
This field is required.