סוכנות תיווך בתל אביב
 

סוכנות התיווך SKY-VIEW בתל אביב משרתת בשנים האחרונות מגוון רחב של משקיעי נדל"ן מרחבי העולם, ומסייעת לאלפי זוגות למצוא את המקום שלו הם קוראים 'בית'. שמה של החברה הולך לפניה כחברה אמינה ומקצועית, המתמחה במציאת השקעות ודילים שלא ניתן למצוא בכל חברה אחרת. אנו עובדים עם בעלי המקצוע הטובים ביותר, ומבטיחים לכם שתוכלו למצוא את הנכס עליו חלמתם במחיר הטוב ביותר.

 

מה מייחד את שוק הנדל"ן של תל אביב

מעל שני עשורים שתל אביב שברה את כל הציפיות בנוגע להשקעות הנדל"ן. משקיעים שרכשו דירות בתל אביב עם התחלת עליית המחירים הרוויחו בשני אפיקים - הן מהשכרת הדירות וקבלת הכנסה חודשית מכובדת, והן מעליית מחירי הבתים והדירות בכל השכונות בתל אביב. אין כמעט איזור שעליית המחירים לא פסחה עליו, ושווי הבתים כיום הוא הרבה מעל מה שהיה בעבר.

 

(איך מגיעים לעסקאות הנדל"ן הטובות בתל אביב(רמז: הן לא בעיתון

 

מאז, עליית מחירי הדירות נבלמה מעט, וכעת המרוויחים העיקריים הם המשקיעים שמצליחים להגיע לעסקאות הטובות, לדירות הנמכרות מעט מתחת למחיר השוק, למוכרים בעלי מוטיבציה למכור כעת ומוכנים להתפשר מעט על תנאי המכירה ואפילו לשפץ את הנכס עבור הקונה הפוטנציאלי, וכן מוכרים בעלי נכסים מניבים באיזורים המבוקשים ביותר בתל אביב. עסקאות אלה אינן מפורסמות בעיתון. המוכרים פונים ליועץ נדל"ן מקצועי, או לסוכנות תיווך בתל אביב בעלת מוניטין, ונעזרים בהם על מנת למכור את הנכס במהירות.

 

איך סקיי ויו מובילה את ענף התיווך בתל אביב

 

מזה שנים שמומחי הנדל"ן של חברת SKY-VIEW מסייעים לבעלי נכסים ולמשקיעי נדל"ן למצוא אחד את השני בקלות. אנו מחזיקים במאגר הנכסים מהגדולים באזור תל אביב, הכולל נכסים/מגרשים שנמצאים אצלנו בבלעדיות שלא ניתן למצוא בשום סוכנות תיווך אחרת בתל אביב. בעלי הדירות שמכרו דרכינו בעבר, חוזרים וממשיכים לתת לנו לטפל בנכס שלהם בנאמנות, ביעילות ובמהירות ומאתרים את הקונה הפוטנציאלי.

 

גם משקיעי נדל"ן מנוסים המעוניינים למצוא דילים שלא יוכלו למצוא לא באתרי האינטרנט ולא בעיתונות הכתובה יודעים שכאשר יש הזדמנות להשקעה מצוינת, היא תהיה במאגרים של SKY-VIEW. אנו מקפידים על יחס הוגן המבוסס על בניית אמון עם שני הצדדים, הן הצד המוכר והן הצד הקונה, על מנת להבטיח לשניהם עסקה טובה שעוברת בצורה החלקה ביותר.

 

מוכרים או קונים בפעם הראשונה – החוסר ניסיון מביא הרבה פעמים את הלקוח לפהסיד כסף, בין אם הוא המוכר ובין אם הוא הקונה, , אנחנו ב- SKY-VIEW לא ניתן לעיסקה ליפול בגלל חוסר ניסיון של הלקוח, אנחנו יודעים לנהל משא ומתן מקצועי (חלק מהצוות אף עבר קורס גישור) בין שני הצדדים ולהביא למצב של מחיר הוגן ושכולם יוצאים מרוצים לאחר חתימה על הסכם המכר.

 

ב SKY-VIEW אנו יודעים שכל דבר שעושים בפעם הראשונה נראה קשה יותר ממה שהוא באמת. אם מעולם לא מכרתם או קניתם נכס ו/או אם אתם מעדיפים איש מקצוע בצד שלכם, אנחנו נשמח ללוות אתכם בתהליך כולו, ולהמליץ על השלבים השונים עד לרגע שבו הנכס עבר לבעלים החדש. רכישה של נכס נדל"ן בין אם זה להשקעה ואם למגורים הוא במרבית המקרים העסקה הגדולה ביותר שעשיתם, ולכן אין להקל בה ראש. חשוב לעשות זאת בליווי סוכנות נדל"ן מקצועית ואמינה שלא תנסה לנצל את חוסר הידע שלכם בתחום לרעתכם.

 

מתווך בתל אביב 

קונים או מוכרים נכס? פנו עוד היום אלינו וקבלו יחס מקצועי ואישי כמו שרק סוכנות תיווך בתל אביב בעלת ניסיון יכולה לתת. עבורנו אין לקוח קטן או גדול מדי, צור קשר עוד היום וגלה כיצד אנו יכולים לעזור גם לך.

 

משרד תיווך בתל אביב

 

טל: 03-6322100 

שלח
תודה שפניתם אלינו!
הטופס נשלח בהצלחה, נציגנו ישוב אליכם בהקדם.
שם:
This field is required.
טלפון:
This field is required.
דוא"ל:
This field is required.